Imprint

Jeśli chcesz podjąć ze mną współpracę by stworzyć niesamowite projekty - skontaktuj się ze mną.

 

Jestem otwarta na współpracę w formie freelancera i stałego pracownika. 

 

 

Zuzanna Porzezińska

 

Graphic & Web Designer

kontakt@zuzannaporzezinska.com

502 286 851

O MNIE

MOJE PRACE

KONTAKT

Zbiór wybranych projektów logo z lat 2015 - 2019.

Logofolio | Wybrane projekty

Grafika na konkurs Exlibris i mała forma graficzna 2016 - "Sny gdańskiego Neptuna" .

Sny Gdańskiego Neptuna | Grafika

Projekt grafik na kubki, będących prezentem urodzinowym dla miłośniczki podróży. Każde z trzech miast przedstawione zostało za pomocą charakterystycznych punktów ich krajobrazu, z wykorzystaniem wzorów i kolorów typowych dla tamtejszych kultur.

Miasta Świata | Kubki

Infografika przedstawiająca kilkanaście faktów związanych z Warszawą. W tym formacie zebrane zostały informacje dotyczące m.in. położenia, klimatu, ludności, czy też symboliki stolicy. Z racji tego, że infografika adresowana jest do obcokrajowców, została wykonana w języku angielskim.

Warszawa | Infografika

Projekt strony internetowej, brandingu i elementów reklamowych Centrum Medyczno-Optycznego Monokl zlokalizowanego na Warszawskiej Ochocie. Brązowy kolor to nawiązanie do przedwojennego wystroju salonu i przychodni, zaś seledyn przypomina o ich medycznym charakterze.

Monokl | Strona internetowa & branding

Branding zaprojektowany dla firmy San George specjalizującej się w zaopatrywaniu lokali kuchni orientalnej. Soczystość i intensywność kolorów użytych w projekcie nawiązuje do egzotycznej kuchni, jej kolorowych przypraw i składników.

San George | Strona internetowa & branding

Prezentacja przedstawiająca fakty z życia pszczół . Podzielona na cztery części dotyczące życia pszczół, ich funkcjonowania w ulu, produktów które wytwarzają i ich znaczenia w życiu Ziemi. Kolory i kształty użyte w projekcie to nawiązanie do wnętrza ula i pszczelich wyrobów.

W świecie pszczół | Prezentacja

Branding restauracji sushi Tomariki. Styl brandingu nawiązuje do tradycyjnego, monochromatycznego, japońskiego rysunku na pergaminie. Kolory użyte w projekcie odwołują się do morskich składników będących głównymi składnikami sushi, oraz do wiśni, której kwitnące kwiaty są symbolem Japonii.

Tomariki Sushi | Branding

O MNIE

MOJE PRACE

KONTAKT

Pracuję w Warszawie gdzie się urodziłam i wychowałam. 

 

Przygotowuję projekty do druku i Internetu, często wykorzystując umiejętność rysunku.

 

Najbardziej lubię proste i przejrzyste formy. Cenię nieskomplikowane rozwiązania. Zawsze zależy mi na zachowaniu tożsamości projektu, nie ograniczanej przez samą surową funkcjonalność. Chorobliwie dbam o szczegóły.

 

GRAFIKA

Przygotowuję różnorodne projekty graficzne do druku (ulotki, wizytówki, cenniki, gry planszowe, zaproszenia, itd.) oraz do użytku cyfrowego (strony internetowe, interaktywne publikacje, prezentacje).

 

WEB DESIGN  UX&UI

Niezwykle ważnym jest dla mnie tworzenie stron sprofilowanych pod oczekiwania użytkownika. Staram się wykorzystywać wiedzę, narzędzia i umiejętności z dziedziny UX&UI, tak aby efekt końcowy zadowolił zleceniodawcę, a przede wszystkim odbiorców.

O MNIE

MOJE PRACE

KONTAKT

O MNIE

MOJE PRACE

KONTAKT

Projektowanie Graficzne

Zuzanna Porzezińska

 

ul. Szlachecka 9 Józefin

05-075 Halinów

 

NIP 822 237 05 46

 

kontakt@zuzannaporzezinska.com

 

 

 

Prawa autorskie

 

    Żaden utwór, nie może być powielany ani rozpowszechniany w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób na jakichkolwiek polach eksploatacji, włącznie z kopiowaniem, fotokopiowaniem i digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie, bez pisemnej zgody Właściciela. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworu w całości lub w części bez zgody Właściciela w innych celach niż niekomercyjne cele prywatne stanowi naruszenie prawa. Wykorzystanie materiałów do celów cytowania jest dozwolone na warunkach i w zakresie określonym przepisami Prawa Autorskiego (Dz.U. z 2006 r. Nr .90, poz. 631), w tym z obowiązkowym podaniem źródła cytatu.